Svan Sleduj

Sherwood Digital

Firma, která pořádala Majáles v přazských letňanech. Účastníkům nevracela zálohy za kelímky. Nespolupracovat. Relevantní osoby Michal Šamánek.

Cenzura a omezování svobody projevu

"dubitando ad veritatem pervenimus" - pouze pochybnostmi, můžeme dojít k pravdě.

Piráti to zakážou!

Zakázat papírové velké technické průkazy vozidel, bez přenosu všech individuálních záznamů můžou skutečně jen komouši z Pirátů.

Piráti to zakážou!

Odpočet DPH u drahých vozů nad 2 miliony. Přirozeně, místo toho aby se snažili pozvednout obyvatelstvo aby zbohatlo a bylo tady víc podnikatelů a vznikalo víc inovativních firem tvoří zákony pro pár jednotlivců kteří si koupí luxusní vůz.

Recept na jablečnou bublaninu

3 dcl polohrubé mouky
1,5 dcl krystalový cukr
2 vajíčka
1,5 dcl teplého mléka
1 dcl stolního oleje
1/2 kypřicí prášek
Štipka soli

Celá vejce zmíchame s cukrem. Potom přidáme mléko, olej a nakonec zamícháme mouku s kypřicím práškem a solí. Vylijeme na plech a poklademe do těsta jablka obalené ve skořici a trošce krystalového cukru.

Recept na hnětený jablečník

100g másla
5dcl polohruba mouka
2dcl prachových cukr
1 ejce
Prášek do pečiva 1/2 sáčku.

Měkké máslo smícháme s ostatními ingrediencemi. Necháme zakryté v ledničce 1 hodinu. Potom rozdělíme na třetiny. Dvě třetiny nastrouhame na plech a rozvalkáme válečkem nebo sklenkou. Aby bylo rovnoměrně hrubé.
Jablka nastrouhame do misky. Vymačkáme šťávu a poklademe na těsto v tloušťce cca. 2 cm. Můžeme posypat skořicí. Navrch nastrouháme poslední třetinu těsta.
Pečeme 20 až 30 minut na 150 st. Dobrou chuť.

Investiční životní pojištění

Některé smlouvy jsou neplatné: https://www.youtube.com/watch?v=5A5-OlL8q9E

Investiční životní pojištění - smlouvy jsou NEPLATNÉ !!

"Investiční životní pojištění: NEPLATNÉ a nevýhodné smlouvy IŽP !"Jiří Chvojka, Štěpán Křeček - poradce Premiera ČROTESTUJTE PLATNOST SVÉ SMLOUVY ZDE !!Chtěj...

YouTube

Daňové říkanky

"Optimismus v krví máme, inflaci tak udoláme. Zaplatíme daně rádi, s vládou budem kamarádi." Tatjana Homolková

Piráti to zakážou!

Rodná čísla: naštěstí z toho již sešlo: https://echo24.cz/a/HF3Gd/zpravy-domaci-ruseni-rodnych-cisel-obcanka-ministr-bartos-banky-pojistovny-operatori-naklady-identifikace . Ještě nějaký bláznívý nápad něco rušit ze strany Pirátů? Přidejte komentář.

Miliardy vyhozené oknem. Proti rušení rodných čísel jsou banky, pojišťovny i operátoři - Echo24.cz

Odklon od používání rodných čísel by znamenal komplikace pro banky, pojišťovny i mobilní operátory a další poskytovatele služeb, kteří údaj viditelný na občance používají k identifikaci klientů. Jejich postupné utlumování a nahrazování delším, náhodně generovaným číslem bez data narození a pohlaví je v plánu řadu let a mělo by začít v roce 2025. Vláda si ale zatím nespočítala, na kolik by vybudování nového systému vyšlo. Podle analýzy, kterou si zadaly banky a pojišťovny, by zrušení rodných čísel mohlo vyjít stát, ale hlavně soukromý sektor na celkem 56 miliard korun.

Piráti to zakážou!

Nájemní smlouvy na dobu určitou. Ministerstvo pro místní rozvoj, kterému předsedá pirát Ivan Bartoš navrhlo zakázat řetězení nájemních smluv na dobu určitou. Takže když máte nájemníka a nechcete mu dát nájemní smlouvu na dobu neurčitou, bude lepší ho vyhodit a najít nového.
https://www.novinky.cz/clanek/finance-pronajem-jen-na-rok-dvakrat-a-dost-navrhlo-ministerstvo-40446393

Svan

Bydlím nedaleko :)

https://poulicnik.cz/
Člen od 1. 1. 2020