Piráti to zakážou! Připojít se

Piráti to zakážou!

Piráti navrhuji zakázat reklamu na alkohol do 8 večer a na láhve chtějí dát varování podobné těm na cigaretách. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-alkohol-varovne-nalepky-zakaz-reklamy-od-6-do-20-hodin.A240718_085839_domaci_kop

Piráti navrhují na alkohol dát varovné etikety a zakázat reklamu do 20 hodin

Na etiketách alkoholických nápojů by mělo podle Pirátů objevit podobné varování, jaké je teď na krabičkách cigaret. Piráti chtějí pětikoalicí také prosadit zákaz reklamy na alkohol v televizi a rozhlasu mezi 6:00 a 20:00. Budou prosazovat, aby to vláda prosadila ještě v tomto volebním období.

iDNES.cz

Piráti to zakážou!

Piráti zdaní slazené nápoje, protože je byrokracie málo, vy jste tlustí a stát je od toho aby lidi vychovával.
https://x.com/JakubMichalek19/status/1808461753451229282

Piráti to zakážou!

Zakázat papírové velké technické průkazy vozidel, bez přenosu všech individuálních záznamů můžou skutečně jen komouši z Pirátů.

Piráti to zakážou!

Odpočet DPH u drahých vozů nad 2 miliony. Přirozeně, místo toho aby se snažili pozvednout obyvatelstvo aby zbohatlo a bylo tady víc podnikatelů a vznikalo víc inovativních firem tvoří zákony pro pár jednotlivců kteří si koupí luxusní vůz.

Piráti to zakážou!

Rodná čísla: naštěstí z toho již sešlo: https://echo24.cz/a/HF3Gd/zpravy-domaci-ruseni-rodnych-cisel-obcanka-ministr-bartos-banky-pojistovny-operatori-naklady-identifikace . Ještě nějaký bláznívý nápad něco rušit ze strany Pirátů? Přidejte komentář.

Miliardy vyhozené oknem. Proti rušení rodných čísel jsou banky, pojišťovny i operátoři - Echo24.cz

Odklon od používání rodných čísel by znamenal komplikace pro banky, pojišťovny i mobilní operátory a další poskytovatele služeb, kteří údaj viditelný na občance používají k identifikaci klientů. Jejich postupné utlumování a nahrazování delším, náhodně generovaným číslem bez data narození a pohlaví je v plánu řadu let a mělo by začít v roce 2025. Vláda si ale zatím nespočítala, na kolik by vybudování nového systému vyšlo. Podle analýzy, kterou si zadaly banky a pojišťovny, by zrušení rodných čísel mohlo vyjít stát, ale hlavně soukromý sektor na celkem 56 miliard korun.

Piráti to zakážou!

Nájemní smlouvy na dobu určitou. Ministerstvo pro místní rozvoj, kterému předsedá pirát Ivan Bartoš navrhlo zakázat řetězení nájemních smluv na dobu určitou. Takže když máte nájemníka a nechcete mu dát nájemní smlouvu na dobu neurčitou, bude lepší ho vyhodit a najít nového.
https://www.novinky.cz/clanek/finance-pronajem-jen-na-rok-dvakrat-a-dost-navrhlo-ministerstvo-40446393

Piráti to zakážou!

Terásky. Komu vadí terásky v centru města, ať se jde projít na Opatov.

O tématu

Co vše chce zakázat nebo omezit Pirátská strana.

Politika

Vytvořeno: 8. 11. 2023
Zobrazení: 774

Jak na to?

  • Sdílej své zkušenosti nebo zážitky
  • Je OK mít vlastní názor
  • Poraď ostatním
  • Buď konkrétní